vyjížďka - singl za singlem

24.8. 2014

Nechte se provést těmi nejúžasnějšími zákoutími Broumovska, klikatými cestičkami po hřebenech hor i v hlubokém lese. Vraťte se ke kořenům horské cyklistiky a vychutnávejte ubíhající cestu tichou krajinu, kde se propojí ten nejekstatičtěšjí prožitek z jízdy s okolním chrámem přírody.

Těmi nejromantičtějšími místy na pomezí Broumovska a Kladska Vás provede Lukáš Jánský - adršpašký rodák a patriot, sportovec tělem i duší, který miluje nejen klidné bikové vyjížďky, které si umí patřičně užít, ale i klasické lezení na písku a prožitky spojené se sportováním v přírodě vůbec.

Na závěr Vás určitě nezapomene pozvat do své nově otevřené kavárny v penzionu Pod Křížovým Vrchem

 

Info o ceně a organizaci

 

Broumovsko - cyklistický ráj nejen pro bikové drsňáky, ale i pro zasněné romantiky, kteří se rádi jen zbůhdarma toulají krajinou.

Pověstné technicky i fyzicky těžké výjezdy a ještě těžší sjezdy spojené zejména s trasou kopírující legendární závod Specialized Rallye Sudety.
Výzva pro všechny bikery, kteří se nebojí otestovat hranici svých schopností.

Na druhé straně malebná krajina spojující překrásnou přírodu Broumovska s umem lidských rukou, které zasadily do krajiny nádherné architektonické artefakty. 
Můžete se jen tak toulat s rodinou nebo kamarády po lukách, úbočích údolí a skal - kochat se nádhernými výhledy a vnímat "Genius Loci" Broumovska.

To vše je Broumovsko...

Broumovsko země příběhů - video

Fotogalerie